₺306,00 KDV Dahil
₺320,00 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Ücretsiz Kargo
₺430,00 KDV Dahil
₺444,01 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Ücretsiz Kargo
₺170,00 KDV Dahil
₺185,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
₺134,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
₺169,00 KDV Dahil
₺185,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺300,00 KDV Dahil
₺310,00 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Ücretsiz Kargo
Toplam 30 / 143 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Çakı Bıçak

Yaşam alanlarında yer alan mutfaklarda yemek yaparken kullanılan bıçakların, pek çok farklı şekil ve boyutu bulunmaktadır. Bıçaklar şekil ve ebatlarına göre değişik amaç için kullanılmaktadır. Kategorimizde yer alan bıçak modelleri evlerde, piknikte ve kamp gibi açık alanlardaki aktivitelerde sıklıkla talep edilmektedir. Açık alanlarda kullanım için bıçak modelleri yanı sıra çakı çeşitleri de tercih edilmektedir. Kesici ve delici aletler arasında yer alan çakı çeşitleri fonksiyonel kullanıma sahiptir.

 

Birbirinden değişik özelliklere sahip olan çakı ve bıçak modelleri son derece kesici aletlerdir. Çakı çeşitleri boyut olarak daha minimal tasarıma sahip olduklarından dolayı, bireylerin üstünde taşıması çok kolaydır. Çakı bıçak çeşitlerini kullanılırken, kullanımları esnasında meydana gelebilecek istenmeyen durumları engellemek için çok dikkatli olunmalıdır.

Görüntü olarak birbirinden değişik ve orijinal tasarıma sahip bıçak ve çakı çeşitleri bulunmaktadır. Fonksiyonel kullanım alternatifleri ile çakı ve bıçaklar, değişik işlevleri sebebi ile çok değişik alanlarda kullanılabilmektedir. Çakı ve bıçak modelleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

Çakı ve Bıçak Modelleri

Kategorimizde yer alan çakı ve bıçak modelleri dayanıklı ürünlerdir. Çakı ve bıçak gibi kesici aletler dayanıklı ve uzun ömürlü olmadığı takdirde kullanım esnasında zorluk çıkarmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı dayanıklılık özelliği maksimum seviyede olan, uzun ömürlü bıçak ve çakı modelleri satın almanız gerekmektedir. Çakı bıçak modellerinde, çelik maddesi sıklıkla kullanılmaktadır. Paslanmaz dövme çelik kullanılarak üretim yapılmış olan çakı ve bıçaklar maksimum seviyede dayanıklıdır.

 

Bıçak çakı çeşitlerinde, anti bakteriyel ve korozyona karşı güçlü materyaller kullanılmaktadır. Genellikle avcılık amacı ile kullanılan çakı bıçak çeşitlerinde anti bakteriyel özellik bulunması son derece önemlidir. Titanyum kullanılarak üretilen çakı ve bıçak modelleri de çok satanlar arasında yer almaktadır. Güçlü, parlak ve hafif gibi özellikleri barındıran titanyum maddesi çakı ve bıçaklar için kullanılması gereken materyaldir. Karbon ham maddesi barındıran bıçaklar özellikle avcılık aktivitelerinde kullanılmaktadır.

 

Çakı Çeşitleri Nerelerde Kullanılmaktadır?

Outdoor çakı çeşitleri birbirinden farklı alanlarda çok değişik amaçlarla kullanılmaktadır. Doğa sporları esnasında çakı çeşitleri sıklıkla talep edilmektedir. Dağcılık ve bisiklet gibi uzun süre tabiatla iç içe yapılan sporlarda çakı modelleri kullanılmaktadır. Kamp alanları çakıların sıklıkla kullanıldığı yerler arasında gelmektedir. Kamp yaşantısında çadırın içinde geçirilen zamanlarda gereksinim duyulan pek çok iş çakılar ile rahatlıkla yapılmaktadır. Avcılık ve balıkçılık alanlarında da çakılar olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır. Avcılık ve balıkçılık da kesici ve delici cihazlara olan ihtiyaç çok olduğu için bulundurulması gereken eşyalar arasında ilk sırada çakılar gelmektedir.

 

Çakı Bıçak Fiyatları

Çakı ve bıçak modellerinin birden çok özelliğe sahip olması kullanıcılar için çok önemlidir. Genel olarak çakı modellerinde talep edilen bu çok fonksiyonlu tasarım bazı bıçaklarda da kullanılmaktadır. Küçük ve katlanabilir çakı bıçak çeşitleri çok satanlar arasında yer almaktadır. Çakı fiyatları ve bıçak fiyatları, ürünlerin taşımış olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Ürünlerin boyutu ve kullanılan materyal de Çakı Bıçak Fiyatlarını etkilemektedir. En uygun Çakı Bıçak Fiyatları ile beğendiğiniz ürünlere sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.