ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çantalar

Av malzemeleri arasındaki kamp çantası çeşitleri, bütün avcılık ve spor aktivitelerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Amatör ve profesyonel av tutkunlarına hitap eden çantalar, fonksiyonel özellikleri ile çok satanlar arasındadır. Kamp esnasında, trekking yaparken veya balıkçılık aktivitelerinde kullanabileceğiniz kamp çantası modelleri, geniş iç hacimleri ile çok kullanışlıdır.

 

Eşsiz bir kullanım tecrübesi yaşamanızı sağlayan en iyi av çantaları en uygun fiyatla kategorimizde satışa sunulmuştur. Düzenli bir kamp yaşamanızı sağlayacak olan çanta modelleri ürün özelliklerini inceleyerek, seçiminizi yapabilirsiniz. En kaliteli kamp çantaları ile, outdoor spor ekipmanlarınızı, fişek ve mermi gibi materyallerinizi rahat bir şekilde taşıyarak yanınızda bulundurabilirsiniz.

 

Çantalar maksimum kapasiteleri, dayanıklı malzemeleri ve ağır olmayan yapıları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Av çanta modelleri, outdoor aktivitelerini yaparken ihtiyaç duyacağınız birçok ürünü yanınızda taşımanız için idealdir. Sık kullanım için fazlası ile dayanıklı, saklama kilitli olarak üretilmiş olan çantalar, doğa sporları esnasında kullanıcısına konfor sunmaktadır.

 

Kamp Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Avcılıktan ve kamp yapmaktan keyif alanlar için, ihtiyaç duyacakları eşyaları veya malzemeleri yanlarında taşıyabilecekleri kamp çantaları, birbirinden farklı firmalar tarafından üretilmektedir. Kamp veya avcılık gibi aktiviteler esnasında kullanabileceğiniz eşyalarınızı düzenli ve konforlu şekilde taşıyabilmek için özel olarak üretilen çanta modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Çantalar yalnızca outdoor aktiviteleri için değil, avcılık için de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanışlı av çantalarını Turanlar Outdoor ayrıcalıkları ile sipariş verebilirsiniz.

 

Avcılık ve kamp çantası modellerinin iç hacimleri, farklı ihtiyaçlara uyacak şekilde üretim yapılmıştır. Küçük boy, Orta boy ya da Büyük boy gibi değişik iç hacme sahip olan çantalar, eşyalarınızı taşımanız için uygundur. Fonksiyonel özellikleri ile fişek, mermi gibi av malzemelerinin kuru kalmasını sağlayan çantaları uzun süre kullanabilirsiniz.

 

Çanta Fiyatları

En kaliteli materyaller kullanılarak üretilen av malzemeleri içerisindeki çantalar su geçirmezlik özelliği ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Av Çanta fiyatları ürünlerin iç hacmine, markasına ve tasarım özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü kamp çantası modellerini en uygun kamp çanta fiyatları ile kategorimizden inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Yaygın kullanım alanına sahip av çanta çeşitleri sayesinde outdoor sporlarını elverişli şekilde deneyimleyebilirsiniz. Farklı işlevleri bulunan av ve kamp çantası çeşitlerini hem outdoor sporlarda hem de uzun soluklu seyahatlerde keyifli kullanabilirsiniz. Geniş ve fonksiyonel iç hacme sahip, birbirinden farklı boyutları bulunan çantalar Turanlar Outdoor da.

 

Av Çantası Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Av çantası ve kamp çantası seçerken, rotanızı ve yapacağınız sportif etkinliği doğru belirlemeniz gerekmektedir. Kamp esnasında geçireceğiniz zaman da dikkate alınmalıdır. Günübirlik aktiviteler için küçük boy çantalar tercih edebilirsiniz. Birkaç günlük kamp içinde orta boy çantalar satın almanız doğru bir seçim olacaktır. Kamp için kullanacağınız çantaların, büyük hacme ek olarak çok sayıda bölme bulundurması da tercih sebebidir. Farklı outdoor aktiviteleri için kullanabileceğiniz çantalarda, bölme sayısını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.