₺4.406,84 KDV Dahil
₺4.638,78 KDV Dahil
₺4.146,70 KDV Dahil
₺4.364,95 KDV Dahil
₺909,00 KDV Dahil
₺1.019,00 KDV Dahil
₺817,00 KDV Dahil
₺860,00 KDV Dahil
₺878,75 KDV Dahil
₺925,00 KDV Dahil
₺798,00 KDV Dahil
₺840,00 KDV Dahil
₺1.250,00 KDV Dahil
₺1.400,00 KDV Dahil
₺3.508,06 KDV Dahil
₺3.692,70 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
₺963,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 7 >

Spin Olta Kamışları ve Fiyatları

Spin balıkçılık, ülkemizde yaygın olarak kullanılan at çek balık avı yöntemidir. Bu avlanma tipinde genel olarak balık malzemelerinden hafif makine ve hafif kamışlar tercih edilir. Hafif olta malzemelerinin kullanılma sebebi avın uzun süre yapılması ve bu süre zarfında sürekli at çek yapılarak kolun yorulmamasıdır. Spin kelimesinin Türkçe karşılığı eğilmedir. Bu eğilme eylemi hafif malzemenin uzağa atılması için gerekli ivmeyi sağlamaktadır. Yapısal olarak fly olta takımlarına benzemekle birlikte kullanım amaçları silikon,kaşık ve rapala gibi hafif balık avı malzemelerinin en uzak mesafeye fırlatılmasını gerçekleştiren olta kamışıdır. 

Spin Kamış Çeşitleri

Maket balık, silikon balık ve kaşık tarzı hafif yemleri sürekli atılıp çekerek spin balık avı yapmak istiyorsanız kategorimizde beğeninize sunmuş olduğumuz spin olta kamışı modelleri idealdir. Sürekli olarak olta yemini atıp çekerek gerçekleştireceğiniz spin avcılıkta, eğlenceli bir av için spin olta kamışı seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken hususlar bulunmaktadır. Spin kamış çeşitlerini iki kategoride toplayabiliriz. Bunlar;

  • Parçalı Spin Kamışlar

Parçalı spin kamış modeli balığın yeme geldiğini daha kolay anlamanız için oldukça avantajlıdır. Uzunluğuna göre parça sayısı artmaktadır. Parçalı kamış modelleri hareket olarak teleskopik spin kamışlara kıyasla fazlası ile tercih edilmektedir.

  • Teleskopik Spin Kamışlar

Teleskopik spin kamış modeli taşıma kolaylığı sayesinde tercih edilen spin kamış modelidir. Taşıma sizler için sorun olmuyorsa parçalı spin olta kamışı modellerini de satın alabilirsiniz.

Kullanacağınız yere uygun spin kamış tavsiye ettiğimiz modelleri istediğiniz ölçülerde satın alabilirsiniz. 

Uzunluklarına Göre Spin Olta Kamışları

Balık avı malzemelerinin en uzak mesafeye fırlatılmasını gerçekleştiren olta kamışı olan spin olta kamışı uzunluklarına göre farklılık göstermektedir. Balık avı esnasında rahatlıkla kullanacağınız spin olta kamışları uzunlukları şöyledir; 10-50 gr atarlı spin kamış ve spin kamış 270cm 7-35gr atar ve en iyi spin olta kamışı modelleri Turanlar Outdoor da sizlere beklemektedir. Spin olta kamışı tercihinde eğer sahil şeridinde iseniz; 210cm - 240cm aralığında seçim yapmalısınız. Eğer bulunduğunuz yer ,denizden yüksek bir yer ise, 270cm- 300cm aralığında olta kamışı seçiniz. 

Spin Olta Kamışı Fiyatları

Spin olta kamışı fiyatları seçeceğiniz olta markası ve olta uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Spin olta kamışı çeşitleri avlayacağınız yere göre değişkenlik gösterir. Satışa sunduğumuz spin olta kamışlarını listesinde bulabilirsiniz. Turanlar outdoorda bulabilir, turanlaroutdoor.com’dan sipariş oluşturabilirsiniz.

Markalarına Göre Spin Olta Kamışı Fiyatları

Spin olta kamışları fiyatları bulunduğu farklı olta çeşidine göre farklılık gösterirken, spin olta kamışı markasına göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Pek çok spin olta markasını bulunmaktadır.

 Turanlar Outdoor şu markalarda spin olta kamış çeşitleri sunmaktadır:

  • Alba Star Spin Olta Kamışları
  • Daiwa Spin Olta Kamışları
  • Okuma Spin Olta Kamışları
  • Savage Gear Spin Olta Kamışları
  • Shimano Spin Olta Kamışları

Denizde ya da tatlı sularda gerçekleştireceğiniz spin balıkçılığında kullanacağınız spin olta kamış fiyatlarına sayfamızdan göz atarak satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak en iyi spin olta kamışlarından kendinize en uygun olanını tercih ederek, Turanlar Outdoor’dan satın alabilirsiniz. Ayrıca; balık avı keyfinizi maksimum düzeyde tutmak, istediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşmak isterseniz spin olta makinelerine de göz atabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı