Yağlar

Rutin bakımı gerçekleştirilen silahlar ve de av tüfekleri görünümlerini, parlaklığını ve performansını ilk günkü gibi korumaktadırlar. İhtiyacınızı karşılayacak Bakım yağları ve temizlik ürünlerini inceleyerek kategorimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Tabanca yağı tavsiye ettiğimiz ürünler metal yüzeyin hava ile temasını önleyerek paslanmaya mani olmaktadır.

 

Bakım yağları ve temizleyici çeşitleri ile ateşli silahlarınızın temizlik ve bakımını yapmayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Sprey yağlar yahut sıvı yağlar ile silahınızı ve tabancanızı düzenli olarak yağlamanız performansını arttıracaktır.

 

Ballistol, Best, Sterling ve WD-40 markalarına ait yağlar, kusursuz silah bakımı için idealdir. Uzun süreli pastan koruma için üretilmiş en iyi yağlar, bütün ateşli silah modelleri için uygundur. Silah yağı modelleri ve fiyatlarını inceleyerek, beğendiklerinize Turanlar Outdoor ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. En iyi silah bakım yağları ve çeşitlerinin ürün özelliklerini incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Av malzemeleri arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen bakım yağları ve çeşitleri en uygun fiyatlarla Turanlar Outdoor da.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı