Kepçeler ve Livarlar

Balık veya kelebek tutmak için kullanabileceğiniz saplı, çembere geçirilmiş minik ağlar kepçe ismi ile bilinmektedir. Olta balıkçılığı yapan bireylerin yakaladıkları avlarını kolaylıkla tekneye veya karaya koymasına destek olan balık kepçesi livar ürünleri en uygun fiyatla kategorimizde yer almaktadır. Kepçeler Livarlar pratik ve konforlu kullanımı ile balık çiftliklerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Balıkçılık denildi zaman akla ilk gelen olta olmaktadır. Ancak olta haricinde farklı yöntemlerle de balık avlamak söz konusudur. Kullanılacak yöntemler arasında balık kepçesi ya da balık livari ile balık yakalamak bulunmaktadır.

 

Balık kepçesi ve livar bir çeşit balık ağ modelidir. Balık av ürünleri arasında yer alan kepçe ağları genel olarak plastik veya telden üretilmektedir. Sap boyları ve ağ çapları kullanılacakları alanlara göre farklılaşmaktadır. Livar çeşitleri ise içerisine farklı yemler bırakılarak balıkların içerisine girip çıkamadıkları kafes modelidir. Denize yahut avlanmak istenen sulara 24 saat ya da daha kısa zaman için şamandıra yardımı ile bırakılır. Önceki dönemlerde kamış çıtası veya söğüt dalı kullanılarak üretilirken, bu ürünler son dönemlerde yerini tel malzemelere bırakmıştır. Tel aralıklarından minik balıklar kaçabilmektedir.

 

Kepçeler ve livarlar kategorimizde, balık avlarken gereksinim duyacağınız birbirinden farklı kepçe ve livar çeşidi beğeninize sunulmuştur.  En uygun Balık kepçesi fiyatları ve livar fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz modeller, amatör veya profesyonel balıkçılıkla uğraşanlar tarafından sıklıkla talep edilmektedir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bütün kepçe ve livar ürünlerine Turanlar Outdoor avantajları ile sahip olabilirsiniz.

 

Balık kepçesi fiyatları ve balık livarı fiyatları ürünlerin markasına, kalitesine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. En uygun balık kepçesi fiyatları ve livar fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz ürünlere sahip olmak için kategorimizi inceleyebilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı