₺200,00 KDV Dahil
₺222,00 KDV Dahil
₺98,93 KDV Dahil
₺116,39 KDV Dahil
₺212,00 KDV Dahil
₺241,00 KDV Dahil
₺460,70 KDV Dahil
₺542,00 KDV Dahil
₺231,30 KDV Dahil
₺272,12 KDV Dahil
1 2 3 ... 21 >

Yapay Yemler

Maket balıklar ve yapay yem ürünleri balıkların yemekten hoşlandığı malzeme çeşitleridir. Canlı avın davranışlarını ve özelliklerini taklit etmek için kullanılan yapay yemler sıklıkla talep edilmektedir. Temel olta balıkçılığı ürünleri arasında yer alan suni balık yemi çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. Canlı ava benzeyen renk ve biçime sahip olarak üretilen yapay yem çeşitleri, en uygun fiyat seçeneği ile Turanlar Outdoor da. Suni yem çeşitleri yansıması, rengi, ışık oyunları ve olta hareketleri sayesinde su içerisinde gerçek yemler gibi hareket etmektedir.

 

Mevsimlere göre yapılan olta balıkçılığı, değişik türde yemler gerektirmektedir. Farklı yemler balıkçılık yapılacak alanın özellikleri doğrultusunda yüzey, dip ve yer altı su şartlarına göre üretilmektedir. Bütün bölgelere uyumlu, belirli türde maket balık ve yapay yem çeşitlerini kategorimizde bulabilirsiniz. Böylelikle canlı yeme ihtiyaç duymadan, arzu ettiğiniz zaman suni yemler sayesinde balık tutmaya gidebilirsiniz.

 

Yapay yem çeşitlerinin pek çoğu, belirli balık cinslerini hedef alacak tarzda tasarlanmaktadır. Satışa sunmuş olduğumuz suni yem çeşitleri değişik ağırlık ve boyut alternatifleri sayesinde sert rüzgarlı hava şartlarının yanında kuvvetli akıntılara dayanabilirler. Yapay yem çeşitleri, aralarından tercih yapabileceğiniz birbirinden farklı seçenekler kategorimizde yer almaktadır.

 

Avlanma esnasında avantaj sağlayan Suni balık yem çeşitleri, balıkların ve deniz canlılarının hareketi gibi hareket etmektedir. Avlamak istediğiniz balığın türüne göre maket balıklar, silikon yemler ve sazan yemleri farklı renklerde ve şekillerde üretilmiştir. Farkınızı ortaya çıkarabileceğiniz suni yem çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile Turanlar Outdoor da.

 

Balık avı esnasında en fazla ihtiyaç duyulan malzemeler arasında, yapay yemler yer almaktadır. Taşıma kolaylığı ile dikkat çekmekte olan av ve balıkçılık ürünleri arasındaki suni yapay yem çeşitleri, gerçek yemleri taklit eden ürünler olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Açık rengi ve parlak görüntüsü sayesinde dikkatleri çeken suni yemler, doğal yemlerden değişik olarak belirli sıcaklıklarda muhafaza etmek mecburiyeti gerektirmemektedir. Profesyonel balıkçılar avlanma esnasında doğal yem yerine suni yemler kullanmayı tercih etmektedir. Sadece tek bir yem türüne bağlı olmayıp, değişik yerlerde değişik yapay yemler ve balıkları kullanarak avlanmanızı çok daha eğlenceli ve konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz.

 

Hareketli yapay yem çeşitleri, en iyi silikon yemler ve silikon balık yemleri çeşitlerini kategorimizden inceleyerek, kullanmak istediğinize Turanlar Outdoor avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı