1 2 3 ... 18 >

Bireylerin sıklıkla tercih ettiği, sakin ve dinlendirici aktiviteler arasında yer alan balık avı için doğru ekipmanlar son derece önemlidir. Balık avı denildiği zaman akla gelen ilk şey ise tabiki olta kamışlarıdır. Olta kamışları avınızı en rahat şekilde yakalamnıza olanak tanıyan balık avı ekipmanıdır. Kolay taşınma özelliğine sahip olta kamışlarımızla balık avınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Olta Kamışı Çeşitleri 

Olta kamışı pek çok çeşide ayrılmaktadır. En doğru olta kamışı modelini seçmek için ise kesinlikle araştırma yapılmalıdır. Olta kamışları kategorimizde yer alan ürünler avlayacağınız balığın çeşidine, av disiplin biçimine, avın deniz veya tatlı suda yapılacak olmasına göre farklılık göstermektedir. En iyi olta kamışları ve modelleri tercihi yaparken ilk etapta balığı hangi alanda tutacağınıza karar vermeli ve avın fiziki yapısını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Değişen özellikler; kullanmanız gereken kamışın boyu, av tipi, üretildiği materyal, parçalı ya da teleskobik olması gibi fiziki özellikleri göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. İnceleyeceğiniz bütün bu özellikler doğru olta kamış seçiminde size yardımcı olmaktadır. Tutacağınız balığa özel olarak, en iyi olta markaları tarafından üretilen en iyi olta kamışı gibi seçenekler arasında da tercih yapabilirsiniz.

Turanlar Outdoor olarak satışa sunduğumuz olta kamışı çeşitleri şunlardır:

Spin Olta Kamışları

Surf Olta Kamışları

Bot Olta Kamışları

Trolling Olta Kamışları

Sazan Olta Kamışları

Lrf Olta Kamışları

Jig Olta Kamışları

Teleskopik Olta Kamışları

Baitcasting Olta Kamışları

Göl Kamışları

Olta Kamışı Fiyatları

Olta kamışı fiyatları seçeceğiniz olta markası ve olta çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Olta çeşitleri ve modelleri avlayacağınız balık türü ve avlayacağınız yere göre değişkenlik gösterir. Satışa sunduğumuz teleskopik olta kamışları, spin olta kamışları, surf olta kamışlarını olta kamışları listesinde bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olta kamışlarını Turanlar Outdoor’dan temin edebilirsiniz.

Markalara Göre Olta Kamışı Fiyatları

Olta kamışı fiyatları bulunduğu farklı olta çeşidine göre farklılık gösterirken, olta kamışı markasına göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Pek çok olta markası bulunmaktadır.

Turanlar Outdoor’da öne çıkan olta kamışı markaları:

Alba Star Olta Kamışları

Daiwa Olta Kamışları

Okuma Olta Kamışları

Remixon Olta Kamışları

Savage Gear Olta Kamışları

Shimano Olta Kamışları

Balık avınızın daha keyifli hale gelmesini sağlayan kaliteli olta kamışlarını Turanlar Outdoor da bulabilirsiniz. Farklı çeşit, model ve markada satışa sunduğumuz olta kamışlarını, olta ürünlerini, olta takımlarını uygun fiyatlar ile Turanlar Outdoor’dan satın alabilirsiniz. Ayrıca; balık avı keyfinizi maksimum düzeyde tutmak, istediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşmak isterseniz olta makinelerine de göz atabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı