₺149,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺295,29 KDV Dahil
₺328,10 KDV Dahil
₺305,55 KDV Dahil
₺339,50 KDV Dahil
₺269,51 KDV Dahil
₺299,46 KDV Dahil
1 2 3 ... 6 >

Misinalar ve İpler

Kıyı balıkçılığı ya da olta balıkçılığı zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen bireylerin en çok tercih ettikleri aktiviteler arasında yer almaktadır. Spor faaliyeti olarak sıkça yapılan balıkçılık, doğru ürünler kullanılarak gerçekleştiğinde çok verimli ve eğlenceli hale dönüşmektedir. Doğru olta ve en iyi balıkçılık malzemeleri kategorimizde yer almaktadır. Misina ve ipler kıyıdan ya da tekneden uygulanan olta balıkçılığının en önemli sarf malzemeleri arasında bulunmaktadır.

 

Avlanma tarzına ve çeşidine göre değişikliklere sahip olta misina modelleri değişik kalınlıklara ve farklı renk seçeneklerine sahiptir. Dayanıklı ve esnek olan misina modelleri ve ip modelleri kaliteli materyaller kullanılarak üretilmektedir. Fazlası ile yaygın bir çeşitliliğe sahip misina modelleri, her türden balık avı için ideal tercih yapabilmenize ve balık avının muhteşem geçmesine imkan sunmaktadır.

 

Balık avı esnasında ihtiyaç duyulan malzemelerden bir tanesi olan misina modelleri naylon veya kıl iplikten oluşmaktadır. Misina satın alırken sipariş vereceğiniz misina modelinde iki temel özelliği göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu özellikler kopmuyor olması ve esnek olmasıdır.

 

Misina modellerinin taşıyabilecekleri belirli bir güç ağırlığı bulunmaktadır. Taşıma kapasiteleri libre LB ya da KG olarak misina üstünde bulunmaktadır. Olta takımları oluşturmak istediğinizde bu özelliklere dikkat ederek misina modellerini satın alabilirsiniz. Büyük boyutlara sahip balıkların avı açık deniz avcılığında yapılacaksa çelik bedenli misina çeşitleri seçilmelidir. Satışa sunmuş olduğumuz misina modellerinin esnekliği sayesinde balıkları tutmak çok daha kolay olmaktadır. Bütün bunların yanı sıra misina rengi de balık avı esnasında son derece önemlidir. Çünkü balığın misinayı görmemesi pek çok avantaj sağlamaktadır. Balık avlama sırasında yardımcınız olacak misina ve ip modellerin bulunduğu kategorimizi inceleyerek beğendiğin ve ihtiyaç duyduğunuz ürünlere Turanlar Outdoor avantajları ile sahip olabilirsiniz.

 

Spor ve hobi olarak birçok birey tarafından yapılan balıkçılık, kategorimizdeki aksesuarlarla beraber arzu ettiğiniz performansı yakalayabilmenize destek olmaktadır. Çok satanlar arasında yer alan misina modelleri, sentetik bir ip olduğundan su içerisinde büyük avantaj sunmaktadır. Işık geçirgenliği ve de gölge oranı minimum olan misina çeşitleri, birbirinden değişik renkleri ve özellikleri ile en önemli balık av malzemeleri içerisinde yer almaktadır.

 

Uzunluk ve kalınlık olarak birçok alternatif bulunan kategorimizdeki misina çeşitleri, en uygun misina fiyatları ile satışa sunulmuştur. Kaliteli tasarımı ile istediğiniz balık cinsini kolaylıkla yakalayabileceğiniz misina ve çeşitlerini hemen sipariş verebilirsiniz. Su altı sporları malzemeleri arasında bulunan ip misina ürünleri, çelikten ve lastikten üretilen tasarımları sayesinde kopma veya yıpranma gibi problemlerin yaşanmasını önlemektedir.

 

İhtiyacınıza yönelik pek çok seçeneğe sahip olan olta misina ve ipler en uygun misina fiyatları ile Turanlar Outdoor da.  Farklı av yöntemleri için farklı misina modellerini satın alarak unutamayacağınız deneyimler yaşayabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı