Beeper

Birçok insan avcılığı doğayla ve kökleriyle yeniden bağlantı kurmalarını sağlayan gerekli bir spor olarak görür. Avcılık sosyalleşmek için de tercih edilmektedir. İnsanların avlanma sırasında en büyük dostu denilince, şüphesiz en değerlileri av köpekleridir. Av köpekleri, özel eğitimleri nedeniyle av sırasında avcılara büyük faydalar sağlar.

 

Beeper tasmaları köpek eğitiminde ve avcılıkta kullanılmaktadır. Bu tasma türü, bir köpeğin avlanmadaki yardımının etkinliğini artırmaya yardımcı olan özel bir araçtır. Bu tasmalar, av sırasında köpeğin nerede olduğunu bulmak için kullanışlıdır. Çoğu durumda, köpek avlanırken avcı, avın nerede olduğunu belirlemek için köpeğini sahada çeşitli pozisyonlara yerleştirir. Bu durumda bir köpek avını kaybettiğinde, avcının köpeğinin nerede olduğunu bilmesi ve köpeğine kolayca ulaşabilmesi gerekir.

 

Cihazdan yayılan özel bir ses, köpeğin sahadaki yerini kolaylıkla belirlemeye yardımcı olmaktadır. Beeper çeşitlerinin sesi kullanıcı tercihine göre değiştirilebilir. Ayrıca birçok farklı ses seçeneği mevcuttur.

 

Beeper Çeşitleri Nelerdir?

Av köpeklerinin av sırasında kolayca yerini tespit etmelerini sağlayan bir cihaz olan beeper cihazı, avcılar için en önemli aksesuarlardan biridir. İnsanların en sadık arkadaşı olan av köpekleri, avlanma süresince, avcıların av hayvanlarına kolaylıkla ulaşabilmesi için av alanında dolaşır. Sesli uyarı aynı zamanda köpeğinizin nerede olduğunu her zaman bilmenize yardımcı olabilir.

 

Bir köpeğin beeper’dan yayılan sesler, uzak mesafelerden kolayca duyulabilir. Özellikle köpekler bu sesi avcılara konumlarını söylemek ve avını bulduklarını bildirmek için kullanırlar. Avlanırken köpekler, avcı onları geri çağırana kadar sessiz kalır, bu nedenle avcıların beeper’dan çıkan sesi kullanması çok önemlidir. Ferma süresince beeper devamlı arka arkaya çalarak köpeğinizin fermada olduğunu belirtir. Böylelikle köpeğinizin yerini anlamanızı sağlamaktadır. Köpek arazide gezinti yaparken 5 ile 10 saniye aralıklarla ses çıkarmaktadır.

 

Beeper elektronik tasma çeşitleri, çıkardığı sesler ile pek çok avantaj sağlamaktadır. Beeper çeşitleri evcil hayvanınızın arazideki yerini bulmanızda en büyük yardımcınızdır. Ancak bunların yanı sıra beeper çeşitleri farklı hayvan sesleri çıkarmaktadır. Çıkardıkları ses av hayvanlarının korkarak pusup, arazi üstünde istenen yerde toplanmasını sağlamaktadır. Böylelikle yalnızca av bulmak ve avlanmak çok daha keyifli bir aktiviteye dönüşmektedir. Birçok beeper da cihazın açık veya kapalı olduğunu gösteren LED ışıklar bulunur. Bu ışıklar sayede beeper’ın çalışıp çalışmadığını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

 

Kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz beeper çeşitleri hafif ve dayanıklı materyallerden yapılmıştır. Tasarımları, onları rahatsız etmeyeceği için özellikle av köpeğiniz için uygundur. Ayrıca en iyi beeper tasmaları, tüm saha koşullarına uygun su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

 

Çok satanlar arasındaki beeper tasmaları çok az enerji tüketerek uzun süre kesintisiz ve kusursuz çalışmanızı sağlar. Beeper tasmaları, kullanışlı ve pratik cihazlardır. Köpeğinizle birlikte keyifli bir av için kategorimizde yer alan beeper çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Beeper Fiyatları

Kategorimizde Ecr, Leader, Sterling ve Ballistol gibi çeşitli marka ve üreticilere ait beeper modellerinin fiyatları inceleyebilirsiniz. Beeper fiyatları ürünlerin özelliklerine ve kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Beeper tasma fiyatlarını etkileyen faktörler arasında ürünün üretiminde kullanılan materyallerde yer almaktadır.

 

Beeper tasmaları köpekleri rahatsız etmeyecek kalitede ve çeşitli arazi koşullarına uyum sağlayabilecek nitelikte olmalıdır. Bu nedenle üretimde kullanılan malzemeler buna göre seçilmektedir. Beeper tasmaları için kullanılan malzemeler de beeper fiyatları üzerinde önemli bir rol oynamaktadır. Avcılık, kırsal kesimdeki birçok insan arasında popülerdir. Bu nedenle beeper ürünleri için yüksek bir talep oluşur. Beeper üreticileri bu ihtiyacı karşılamak istedikleri için fiyatlarını geniş bir bütçe aralığına uyacak şekilde ayarlamaktadırlar.

 

En ucuz av malzemeleri arasında sayılabilecek çeşitli beeper türleri vardır. Avantajları göz önünde bulundurulduğunda maliyet performans ürünü olduğu söylenebilir. İhtiyacınızı karşılayacak en iyi beeper çeşitlerine Turanlar Outdoor ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı