₺212,00 KDV Dahil
₺241,00 KDV Dahil
₺460,70 KDV Dahil
₺542,00 KDV Dahil
₺231,30 KDV Dahil
₺272,12 KDV Dahil
1 2 3 ... 6 >

Maket Balıklar

Balık avları esnasında olmazsa olmaz olan maket balık modellerinin özelliklerini ve renklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. En ucuz fiyat seçeneği ile sipariş verebileceğiniz maket balıklar yapay yem olarak balık avlarında balıkçılara çok verimli bir tecrübe sunmaktadır. Maket balık yem çeşitleri en ucuz fiyat seçeneği ile Turanlar Outdoor da. Maket balık ve suni yem çeşitleri, balıkların yemekten çok keyif aldığı, canlı avın özelliklerini taşıyan balıkçılık malzemesi çeşitleri arasında yer almaktadır.

 

Temel olta balıkçılığı ürünlerinden olan maket balıklar, canlı av ile aynı renkte ve görünümde tasarlanmıştır. Su içerisinde gerçek yem gibi hareket eden sahte maket balık çeşitleri ve en iyi silikon yemler sayesinde canlı yemlere gereksinim duymadan balık avlayabilirsiniz. Balıkları çekebilmek için parlak renge sahip maket balıklar, maksimum titreşim hareketi gerçekleştirerek, avcı olan balıkların dikkatini çekmektedir. Eşsiz renk pigmentleri ile yanıp sönerek yaralı bir balık gibi hareket eden maket balık çeşitleri, avcı balıkların kendine doğru gelmesini sağlamaktadır.

 

Gövde, boya, dudak, hareket, halka ve iğne tasarımları birbirinden farklı olan maket balıklar, en iyi ve en kaliteli boya teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Canlı renkler, 3D gerçek göz tasarımı ve en ucuz maket balık fiyatları ise satın alabileceğiniz çeşitler takım kutunuzda vazgeçilmez yem çeşidiniz olacaktır.

 

Balık avı esnasında önemli bir yere sahip olan maket balık modelleri, en iyi gerçeklik sağlayarak, hedefteki balık çeşitlerinin yem algısını tetiklemektedir. Böylelikle maket balıklar balıkların saldırmasını ve oltaya takılmasını sağlamaktadır. Boya ve tasarım ayrıntısındaki ilerlemeler sayesinde üretilen maket balık çeşitleri, av performansını maksimum seviyeye taşımaktadır. Birbirinden farklı balık avı için mükemmel performans sunan maket balık çeşitleri geniş renk çeşidi ve en uygun fiyat seçeneği ile kategorimizde yer almaktadır.

 

Maket balık, suni balık yemleri, hareketli yapay yem ve silikon balık yemleri çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile Turanlar Outdoor da. İhtiyacını karşılayacak ve balık avı sırasında performansınızı maksimum seviyeye taşıyacak maket balık ürünlerine Turanlar Outdoor ayrıcalıkları ile sahip olmak için kategorimizi inceleyebilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı