₺11.096,00 KDV Dahil
₺11.680,00 KDV Dahil
₺5.230,09 KDV Dahil
₺6.153,05 KDV Dahil
₺6.626,25 KDV Dahil
₺6.975,00 KDV Dahil
₺1.484,77 KDV Dahil
₺1.746,79 KDV Dahil
₺2.898,25 KDV Dahil
₺3.409,71 KDV Dahil
₺4.669,18 KDV Dahil
₺5.187,97 KDV Dahil
₺11.366,75 KDV Dahil
₺11.965,00 KDV Dahil
₺6.906,32 KDV Dahil
₺7.673,69 KDV Dahil
1 2 >

Jig Olta Kamışları ve Fiyatları

Jigging balıkçılık avı, tekne ve bottan gerçekleştirilen balık avı yöntemidir. Bu yöntem adını metal bir balık yemi olan jigden almıştır. Jig Türkçede kelime anlamı olarak seğirtme anlamını taşımaktadır. Bu nedenle seğirtme balık avı tekniği olarak da bilinmektedir.Bu teknikte amaç; derin sularda bulunan balıkları jige (sahte balığa) gelmelerini sağlamaktır. Jigging balıkçılıkta büyük balıklar avlandığından seçeceğiniz olta kamışı önem taşır. 

Jig Kamışı Çeşitleri

Jig balıkçılıkta güçlü, kaliteli ve dayanıklı kamış seçimi önem taşır. Bunun nedeni; jigging avcılığı yaparken yakalayacağını avın büyüklüğü ile ilgili olarak düşünemeyeceğiniz boyutlar olabilmektedir. Avınızı yakaladığınızda, mücadele anındaki vuruşlara karşı koyabilecek kadar çok dayanıklı en iyi jig kamışı modelleri en uygun fiyat seçeneği ile Turanlar Outdoor da. Jig kamışı tavsiye ettiğimiz modeller sert darbeleri emerek az yorulmanızı ve avdan keyif almanızı sağlamaktadır. Jig olta kamışı seçiminde diğer önemli olan husus ise kullanacağınız tekniktir. Jigging balıkçılık yönteminde 2 teknik bulunmaktadır. Bunlar;

  1. Yatay seğirtme (horizontal)
  2. Dikey seğirtme (vertikal)

Bu 2 teknik de uzun ve kısa saplı jig kamışları olarak ayrılırlar. Uzun saplı olan jig kamışları mücadele kemerleri ile kullanılabilir, kısa saplı jig kamışlarını koltuk altında kullanılan jig kamışı çeşididir.Jig kamışı, Slow jig kamışı ve Shore jig kamışı modelleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyerek beğendiklerinize en uygun Jig Olta Kamışı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. En iyi jig kamışı modellerine en ucuz fiyat ve avantajlarla sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilir veya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Uzunluklarına Göre Jig Olta Kamışları

Kategorimizde yer alan Jig kamışı modellerinin boyları 50 cm ile 180 cm arasındadır. Sert yapıya sahip olan jig kamışı tavsiye ettiğimiz çeşitler arasında bulunmaktadır. En iyi Jig Olta Kamışları genel olarak 100 gram ve üstü olan aksiyonlu kamışı çeşitleridir. Slow jig kamışı modelleri ise tekne veya kıyıdan yapılacak avcılığa göre farklılık göstermektedir. Tercih edeceğiniz Jigging kamışları modellerini yem ve balık avı gerçekleştireceğiniz yere göre seçim yapmanız gerekmektedir. Jigging kamışlar en uygun fiyat seçeneği ve birbirinden farklı model alternatifi ile Turanlar Outdoor da.

Jigging Olta Kamışı Fiyatları 

Jig olta kamışı fiyatları; seçeceğiniz olta markası, olta uzunluğu ve olta çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Jig olta kamışı çeşitleri avlayacağınız balık çeşidi ve avlama yapacağınız alana göre değişkenlik gösterir. Satışa sunduğumuz jig olta kamışlarını kategorimizde bulabilirsiniz. 

Markalarına Göre Jig Olta Kamışı Fiyatları

Jig olta kamışları fiyatları; olta çeşidine göre, surf olta kamışı markasına göre değişkenlik gösterir. Pek çok jig olta markası bulunmaktadır.

Turanlar Outdoor şu markalarda jig olta kamış çeşitleri sunmaktadır:

  • Daiwa Jig Olta Kamışları
  • Okuma Jig Olta Kamışları
  • Savage Jig Surf Olta Kamışları
  • Shiamona Jig Olta Kamışları

Tekne botundan gerçekleştirilen balık avında kullanacağınız Jig Olta Kamışı çeşitlerine Turanlar Outdoor avantajları ile sahip olabilirsiniz. En iyi Jig kamış modelleri, en uygun Jig Olta Kamışı fiyatları ile Turanlar Outdoor’da sizleri beklemekte.İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak en iyi jig olta kamışlarından kendinize en uygun olanını tercih ederek, Turanlar Outdoor’ dan jig olta kamışı satın alabilirsiniz. Ayrıca; balık avı keyfinizi maksimum düzeyde tutmak, istediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşmak isterseniz jig olta makinelerine de göz atabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı