₺952,20 KDV Dahil
₺1.058,00 KDV Dahil
₺1.606,73 KDV Dahil
₺1.785,26 KDV Dahil
₺946,23 KDV Dahil
₺1.051,36 KDV Dahil
₺1.504,48 KDV Dahil
₺1.671,65 KDV Dahil
1 2 >

Bot Kamışları

Bot kamışı modelleri tekne ve bot üstünde, denizde yahut gölde gerçekleştirilen av esnasında sıklıkla tercih edilmektedir. En iyi Bot kamışı modelleri tasarım olarak farklılıklar göstermektedir. Bir parça, iki parça, üç parça veya teleskopik tekne kamışı modelleri kategorimize yaygın ürün çeşitliliği ile yer almaktadır. Dolgu, kompozit, fiber ve karbon karışımlı dolgu çeşitliliğine sahip bot kamışları en uygun fiyat seçeneği ile satışa sunulmuştur. Bot kamışı tavsiye ettiğimiz ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını kategorimizden inceleyerek en uygun bot kamışı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

 

Tekne bot kamışları kısa ya da orta boyutlu, kaliteli ve yarı sert kamış çeşitleridir. Çok satanlar arasında yer alan bot kamışları boy olarak 165 cm ile 210 cm arasında farklılık göstermektedir.  Dolgulu, kompozit yapılı, fiber cam elyaf ve karbon alaşımlı tekne bot kamışı modelleri en ucuz fiyat seçeneği ile Turanlar Outdoor da. Karbon dolgulu bot kamışları yapı olarak öteki tekne olta kamışlarına kıyasla daha sert olmaktadır. Tekne bot kamışları savurmak yerine bırakılarak kullanılmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı bot kamışları tercihi yapılırken hangi balık avında kullanılacağı göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Teleskopik ve yarı esnek olan tekne kamışı ve makinesi özellikle istavrit ve çinekop gibi balık avlarında tercih edilmektedir. Çupra, karagöz ve mercan gibi balık avı esnasında yarı sert iki parçalı Bot Kamışları çeşitleri idealdir. En uygun bot kamışı fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz çeşitlerin aksiyon ağırlıkları yüksektir. En iyi Bot kamışı modellerinin üstünde LB yani libre cinsinden, kaldırma türü aksiyon değerleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra birtakım Bot Kamışları çeşitlerinde de gram olarak atar aksiyon değeri bulunmaktadır.

 

Tekne kamışı ve makinesi, trolling ve jigging kamışları arasında bulunan, kendine has av stili bulunan kamış ürünleridir. Tekne (Boat) kamışları, kullanılan takımları tekneden biraz daha uzakta kullanmaya olanak sağlamaktadır. Balığı yüzeye çekerken el oltasına kıyasla çok seri olan Tekne (Boat) kamışları, mücadele sırasında balıkçıyı çok az yormaktadır. Balıkçılara pek çok avantaj sağlayan bot kamışları modelleri çok satanlar arasında yer almaktadır. Birbirinden popüler bot kamışı markalarına ait Okuma Bot kamışı, Remixon tekne kamışı ve Shimano bot kamışı çeşitlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak bot kamışları modelleri, teleskopik tekne kamışı modelleri ve 180 tekne kamışı modelleri en uygun fiyatla Turanlar Outdoor da.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı