₺8.613,38 KDV Dahil
₺9.570,42 KDV Dahil
₺4.341,90 KDV Dahil
₺5.108,11 KDV Dahil
₺11.733,19 KDV Dahil
₺13.803,75 KDV Dahil
₺2.924,81 KDV Dahil
₺3.249,79 KDV Dahil
₺11.500,00 KDV Dahil
₺12.010,00 KDV Dahil
₺5.500,00 KDV Dahil
₺6.230,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺11.868,88 KDV Dahil
₺13.963,39 KDV Dahil
₺5.890,00 KDV Dahil
₺6.230,00 KDV Dahil
₺5.400,00 KDV Dahil
₺6.511,59 KDV Dahil
₺4.800,00 KDV Dahil
₺5.777,71 KDV Dahil
₺4.100,00 KDV Dahil
₺4.923,27 KDV Dahil
₺4.800,00 KDV Dahil
₺5.912,54 KDV Dahil
₺7.159,00 KDV Dahil
₺7.400,00 KDV Dahil
₺18.500,00 KDV Dahil
₺19.530,00 KDV Dahil
₺4.250,00 KDV Dahil
₺5.058,38 KDV Dahil
₺6.757,28 KDV Dahil
₺7.949,74 KDV Dahil
1

Jig Olta Makineleri ve Fiyatları

Balık kandırma tekniği olarak da bilinen Jig metodu, ülkemizde 3-4 yılda oldukça popüler hale gelen bir avlanma stilidir. Çoğunlukla denizlerin derinlerinde, ağır yapılı metal suni yemler kullanılarak yapılan balık avcılığı türüdür. Jig olta makinaları çoğunlukla tekne, botlar veya denizin derin kısımları gibi alanlarda kullanıma uygundur. Bu sebepten dolayı, Jig olta makinesinin ucuna ağır yapılı metal suni yemler takılmalıdır. Günümüzde birçok balıkçının sıklıkla tercih ettiği Jigging balıkçılığı sayesinde Sarıkuyruk, Sinarit, Akya, Orfoz ve Orkinos gibi balıklar rahatlıkla avlanabilir. Jig olta makinasını tercih ederken, olta makinesinin boyuna ve devir sayısına dikkat edilmelidir. Sizler de sitemizden size en uygun Jig olta makinesi siparişinizi oluşturarak, aileniz ve dostlarınızla keyifli dakikalar yaşayıp balık tutmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

Profesyonel Olta Makinası Çeşitleri

Güçlü diş yapısı ve yüksek devir sayısına sahip Jig makinaları, derinlerdeki büyük balıkları avlamak için doğru bir seçimdir. Yüksek atış hızı özelliği sayesinde, profesyonel balıkçılara, derinlerdeki büyük balıkları avlama kolaylığı sağlar. Çoğunlukla tekne ve yat balıkçılığına uygun olan Jig makinalarında, dikkat etmeniz gereken en önemli hususların başında, devir sayısı ve marka gelmektedir. Örneğin devir sayısı yüksek olta makineleri ile derinlerdeki büyük balıkları hemen yakalayarak yukarı doğru hızlı bir şekilde avı çekebilirsiniz. 

İhtiyacınız olan en Jig olta makinesini kategorimizden inceleyerek ihtiyacınız olan olta makinesine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Devir Sayısına Göre Jig Makineleri

Jig balıkçılığında, devir sayısı oldukça önemli bir metriktir. Devir sayısına göre Jig makinalarını belirken, her zaman tercihinizi devir sayısı yüksek olan Jig makinesinden yana kullanın. Böylelikle hızlı bir şekilde olta makinesi kolunu çevirerek, avlamak istediğiniz balığı yakalayabilirsiniz.

Markalarına Göre Jig Olta Makineleri

Jig metodunda, kullanılan Jig olta takımları, kullanılan materyal ve iç aksamlarına göre değişiklik göstermektedir. Kullanım açısından oldukça kolaylık sağlayan Jig olta makineleri, kaliteli ve işlevsel yönleriyle uzun bir kullanım garantisi sağlar. 

  • Daiwa Jig olta makinesi
  • Shimano Jig olta makinesi
  • Okuma Jig olta makinesi
  • Alba Jig olta makinesi
  • Savage Gear Jig olta makinesi gibi birçok markaya;

Rahatlıkla erişim sağlayarak, birbirinden farklı Jig olta takımına saniyeler içinde erişim sağlayabilirsiniz. Turanlar Outdoor bünyesindeki dünyaca ünlü birçok markaya saniyeler içinde detaylı şekilde inceleyerek, hızlı kargo avantajlarından yararlanıp siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Jig Olta Makinesi Fiyatları

Jig olta makinesi fiyatları, üretimde kullanılan iç aksam ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınız olan en doğru ve kaliteli Jig makinasını Turanlar Outdoor’un ilgili kategorisinden detaylı bir şekilde inceleyerek, kaliteli ve uygun fiyatlı olta makinelerini hızlı kargo ayrıcalığıyla avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Böylece balık tutmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Balık avında profesyonel sonuçlar elde etmek için ihtiyacınız olan Jig Olta kamışlarınıda ilgili kategorimizden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Tuzlu Su Balıkçılığı İçin Jigging Olta Makinesi Tavsiyeleri

Tuzlu balıkçılığı, denizlerde ve okyanuslarda tuzlu su ortamında yapılan balıkçılık faaliyetidir. Bu tür balıkçılık, tuzlu suya adaptasyon göstermiş deniz balıklarının ve diğer deniz ürünlerinin avlanmasını kapsamaktadır. Tuzlu su balıkçılığında dikkat edilmesini önerdiğimiz nokta, şüphesiz kullanılacak olta makinesi türüdür. Tercih edeceğiniz olta makinesi hakkında detaylı araştırma yapmanız, size kolaylık sağlayacaktır. Tuzlu su balıkçılığı için olta makinesi araştırması yaparken karşısınıza jig makineleri çıkmaktadır. Tuzlu su balıkçılığı açısından oldukça ideal özelliklere sahip olan jigging makineleri, kullanım açısından da tam bir fiyat performans olma özelliği taşımaktadır.

Hız, derinlik ve yem hareketini hassas bir şekilde ayarlama olanağı sunan jig olta makineleri, balıkların yeme verdiği tepkiye göre, hızlı aksiyon alma özelliğine sahiptir. Bununla beraber farklı boyut ve ağırlıklarda yapay yemleri kullanma esnekliği de sunmaktadır. Böylece farklı türdeki balıkları hızlı ve kolay bir şekilde avlama olanağı tanır.

Tuzlu sularda balık avlamayı düşünüyorsanız, Turanlar Outdoor bu konuda aradığınız en iyi jig makinesini size sunmaktadır. Farklı devirlere sahip jigging makineleri için sizlere önerimiz, hızlı bir jig makinası arıyorsanız 6:1  devirdeki makineleri, orta hızda bir jigging makinası arıyorsanız, 5:1 veya 6:1 devirdeki makinaları, eğer yavaş salımlı bir makine istiyorsanızda 4:1  ve daha düşük devirdeki makineleri tercih edebilirsiniz.izde Turanlar Outdoor’da geniş ürün yelpazesine sahip, spin makinelerinden tercihte bulunarak, keyifli bir  tatlı su balıkçılığı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Trol Balıkçılığı İçin İdeal Jig Olta Makinesi Tavsiyeleri

Trol balıkçılığı, büyük bir deniz veya okyanus yüzeyi üzerinde bir gemi veya tekne kullanarak yapılan bir ticari balıkçılık yöntemidir. Bu yöntem, genellikle büyük miktarlarda balık toplamak için kullanılır ve endüstriyel balıkçılıkta yaygın olarak tercih edilmektedir. Genellikle profesyonel balıkçılar tarafından ticaret amacıyla yapılan bu balıkçılık türü, çok fazla deneyim gerektiren bir yöntemdir. Bu sebepten dolayı doğru olta makinesinin seçilmesi oldukça önem taşıyan bir konudur. Eğer sizde ticari amaçla rol balıkçılığı yapmak istiyorsanız, Jigging makineleri sizin için biçilmiş bir kaftandır.

Trol balıkçılığında oldukça avantaj sağlayan jig makinesi, oldukça hafif bir yapıya sahip olduğu için profesyonel balıkçılara oldukça kolaylık sağlamaktadır. Çünkü hafif oluşu sayesinde balıkçılar, avlanmanın çok olduğu yere hızlı bir şekilde geçiş yapabilirler. Aynı zamanda atış mesafesi sayesinde uzaktaki balıkları bile kolayca avlanmasını sağlar. Her açıdan avantajlı konumda olan jigging makineleri trol balıkçılığı için özel olarak tasarlanmıştır.

Profesyonel olarak balıkçılıkla ilgileniyorsanız ve ticari bir kazanç elde ediyorsanız, şüphesiz jig olta makinesi sizin için uygun bir seçenek olacaktır. Farklı markalardan ve devir sayısından meydana gelen jig olta makinaları için önerimiz 6:1 5:1 veya 4:1 altı devir sayısındaki jigging olta makinelerini önermekteyiz. Aynı zamanda jig makinelerinde geniş ürün yelpazesine sahip Turanlar Outdoor’dan, Okuma başta olmak üzere Daiwa, Shimano, Savage Gear ve Ryobi gibi sektörün önde gelen markalarına ait jig makinelerini bulabilirsiniz. Sizde Turanlar Outdoor’da geniş ürün yelpazesine sahip, jigging makinelerinden tercihte bulunarak, keyifli bir  tatlı su balıkçılığı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Jig ile ne avlanır?
Jig olta makinesi ile pek çok balık türünü avlanmanız mümkündür. Bunların başında Levrek, Turna balığı, Lüfer, Sığın ve Barracuda gelmektedir. Jig olta makinası ile bu balık türlerini zahmetsiz bir şekilde yakalayabilirsiniz.
Jig neye göre seçilir?
Jig balıkçılığında doğru jig seçimi, başarılı bir avlama için oldukça önemlidir. Jig seçimi, çeşitli faktörlere bağlı olarak yapılmalıdır. Se.im yaparken dikkat edilmesi gereken faktörler; hedeflenen avın büyüklüğü, dip yapısı, gibi etmenlerdir.
Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı