₺2.109,61 KDV Dahil
₺2.344,01 KDV Dahil
₺2.365,30 KDV Dahil
₺2.628,11 KDV Dahil
₺805,28 KDV Dahil
₺894,76 KDV Dahil
₺805,28 KDV Dahil
₺894,76 KDV Dahil
₺4.087,85 KDV Dahil
₺4.542,06 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.040,14 KDV Dahil
₺1.155,71 KDV Dahil
₺1.521,02 KDV Dahil
₺1.789,44 KDV Dahil
₺1.612,07 KDV Dahil
₺1.896,55 KDV Dahil
₺971,32 KDV Dahil
₺1.079,24 KDV Dahil
₺1.382,17 KDV Dahil
₺1.535,74 KDV Dahil
₺1.424,05 KDV Dahil
₺1.582,40 KDV Dahil
₺2.065,51 KDV Dahil
₺2.295,01 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
₺885,00 KDV Dahil
₺508,49 KDV Dahil
₺598,22 KDV Dahil
₺2.364,93 KDV Dahil
₺2.627,70 KDV Dahil
1 2 3 4 >

LRF Olta Kamışları ve Fiyatları

Açılımı Light Rock Fishing olan LRF balıkçılık, hafif kamışlarla gerçekleşen hafif kaya balıkçılık metodudur. İlk olarak Japonya'da ortaya çıkan daha sonra tüm dünyaya yayılan lrf balıkçılık son dönemlerin en popüler balıkçılık çeşididir. LRF balıkçılık, hafif balıkçılık malzemeleri ve sahte yemlerle gerçekleşmektedir. Bu balıkçılık metodu çok kısa bir sürede bütün balıkçıların ayak uydurduğu bir akım haline gelmiştir. Hafif kaya balıkçılığı olarak anılsa da kaya, kum ya da taşlık alanlarda da gerçekleştirebilirsiniz. 

LRF Kamış Çeşitleri

Her balıkçılık çeşidinde farklı olta malzemeleri bulunmaktadır. Lrf balık avında özel olta kamışı ve malzemeleri bulunmaktadır. Lrf olta kamışları da kendi aralarında çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlar;

 • Parçalı LRF Kamışı 

Parçalı lrf kamışının avantajı balığın yeme geldiğinizi anlamanızı sağlayacak, hassasiyet açısından avantajlı kamış çeşididir. Dezavantajından bahsedecek olursak; taşıma uzunluğu teloskobik kamışlara göre daha fazla olduğundan taşıması ve saklaması teloskobik kamışlara oranla daha zordur. 

 • Teleskopik LRF Kamışı

Teleskopik olta kamışının taşıması ve saklaması kolay olan olta kamışı çeşididir. Dezavantajı ise parça sayısı fazla olduğundan hassasiyeti parçalı olta kamışına göre daha azdır.

Lrf olta kamışı kategorimizde size en uygun ve profesyonel lrf kamışlarını göz atabilirsiniz

LRF Olta Kamışı Tercihi Nasıl Olmalı?

Yanlış seçilen balıkçılık malzemeleri tüm keyfinizi kaçırabilir. LRF kamışı tercihinde üç özelliğe kesinlikle dikkat etmeniz gerekir. Bunlar; 

 • Lrf Kamış Uzunluğu
 • Lrf Kamış Atarı
 • Lrf kamış Aksiyonu

Lrf balık avınızı daha keyifli hale getirmek adına olta kamışı tercihinizde göz önünde bulundurmanız gereken özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Hem kullanılan yem hem de olta oldukça hafif ve kısa olmalıdır.
 • LRF balıkçılığı için için 0-10 gr atarlı kamışlar yeterlidir.
 • LRF balıkçılığında 1.80 ile 2.40 cm boyları arasında, 0.5 gr – 10 gr aksiyonlu, hafif, esnek ve karbon kalitesi yüksek kamışlar tercih edilmesi önerilir.
 • Aksiyon seçimini kullanacağınız yeme göre yapmalısınız. Kullanacağınız yeme göre de aksiyon çeşitleri ikiye ayrılır. Bunlar; olid(dolgu) uç ve Tubular(tüp veya boru) uçtur. Tabular yani boru uçlar hafif yemler maket balıklar ve jigler gibi daha sert uç aksiyonu gerektiren yemler ile kullanılırken, solid yani dolgu uçlar yemlere aksiyon vermek daha zor olduğu için daha ağır maket balıklar ve jiglerle beraber tercih edilmelidir.

Kısaca, LRF balıkçılığında kullanılan balıkçı malzemelerinin hepsi küçük ölçülere sahip olmalıdır. Burada en hafif ve en küçük sahte yemler, en ince misinalar ve en hafif olta kamışları tercih edilmelidir. LRF balıkçılığında ne kadar küçük ve hafif malzeme kullanırsanız avantajınız da o kadar fazla olur. 

LRF Olta Kamışı Fiyatları

LRF olta kamışı fiyatları seçeceğiniz olta markası ve olta uzunluğu ve olta çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Lrf olta kamışı çeşitleri avlayacağınız balık çeşidi ve avlayama yapacağınız alana göre değişkenlik gösterir. Satışa sunduğumuz lrf olta kamışlarını kategorimizde bulabilirsiniz. Turanlar Outdoor da bulabilir, turanlaroutdoor.com’dan sipariş oluşturabilirsiniz.

Markalarına Göre LRF Olta Kamışı Fiyatları

Lrf olta kamışları fiyatları bulunduğu başka olta çeşidine göre farklılık gösterirken, lrf olta kamışı markasına göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Pek çok kaliteli lrf olta markası bulunmaktadır.

Turanlar Outdoor şu markalarda lrf olta kamış çeşitleri sunmaktadır:

 • Alba Star LRF Olta Kamışları
 • Daiwa LRF Olta Kamışları
 • Okuma LRF Olta Kamışları
 • Savage LRF Gear Olta Kamışları
 • Shimano LRF Olta Kamışları

Kaya,kum ya da taşlık alanlarda gerçekleştirdiğiniz hafif kaya balıkçılığında kullanacağınız lrf olta kamışlarına Turanlar Outdoor avantajları ile sahip olabilirsiniz. En iyi LRF kamış modelleri, en uygun LRF Olta Kamışı fiyatları ile Turanlar Outdoor’da sizleri beklemekte.İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak en iyi lrf olta kamışlarından kendinize en uygun olanını tercih ederek, Turanlar Outdoor’dan LRF olta kamışı satın alabilirsiniz. Ayrıca; balık avı keyfinizi maksimum düzeyde tutmak, istediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşmak isterseniz LRF olta makinelerine de göz atabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı