₺305,70 KDV Dahil
₺359,65 KDV Dahil
₺862,37 KDV Dahil
₺1.014,55 KDV Dahil
₺4.600,00 KDV Dahil
₺5.280,10 KDV Dahil
₺258,00 KDV Dahil
₺305,57 KDV Dahil
₺120,60 KDV Dahil
₺134,00 KDV Dahil
1

Kamış Sehpaları ve Tutucular

Kamış tutucu sehpa modelleri en uygun fiyat seçeneği ve yaygın ürün çeşitliliği ile Turanlar Outdoor da. Avlanma esnasında kamışı sabitleyerek avlanabileceğiniz en iyi kamış tutucu modelleri ve dayama aparatları çok satanlar arasında yer almaktadır. Balzer, Captain, Effe, Eurofish, Jaxon, Kudos, Oskar ve Rapala gibi markaların üretmiş olduğu Kamış sehpası, kamış dayama çubukları ve balık tutucu çeşitleri arasından ihtiyaç duyduğunuz modellere Turanlar Outdoor ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. Avlanma anında kamışları sabit duruma getirmek beklemeli avlarda çok önemlidir. Tekne avında kamışı sabitlemek pek çok avantaj sağladığı gibi kullanıcıların yorulmamasını sağlamaktadır.

 

Kıyı ve tekne balıkçılığı yapan bireyler tarafından sıklıkla talep edilen kamış sehpaları ve tutucular olta takımlarını sabitlemek için idealdir. Balık avı malzemeleri arasında yer alan olta tutucu ve kamış sehpaları balık avcılarına kolaylık sağladığı için vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır.

 

Deniz yahut tatlı su gibi alanlarda balık avlanması yapılırken kamış elinizde beklemek çoğu zaman kullanıcıyı yormaktadır. Çünkü yakalayacağınız balığın oltamıza ne zaman takılacağını bilemezsiniz. Tekli kamış tutucu modellerinin yanı sıra birden fazla olta takımı ile avlanmaya çıkanlar için çoklu kamış tutucu çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. En uygun fiyatlarla satışa sunmuş olduğumuz kamış tutucu modelleri plastik ya da metalden üretilmiştir.

 

Teknelerde yapılacak balık avında kullanılan kamış tutucu çeşitleri paslanmaya karşı dayanıklı tasarımı ile uzun süre kullanım için idealdir. Olta kamış aparatları arasında yer alan kamış tutucu sehpa modelleri yere en iyi biçimde konulmalı ve sabitlenmelidir. Bunların yanı sıra olta tutucu ve kamış tutucularının da olta kamışını sıkıca kavraması gerekmektedir. Kötü hava koşullarında veya balık oltaya vurduğunda meydana gelecek sarsıntılardan kamış tutucular ve kamış tutucu sehpa etkilenmemelidir. Kamış tutucu sehpa modelleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilir, gereksinim duyduklarınıza en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı