₺52,20 KDV Dahil
₺143,46 KDV Dahil
₺155,74 KDV Dahil
₺69,88 KDV Dahil
₺72,20 KDV Dahil
₺71,62 KDV Dahil
₺79,57 KDV Dahil
₺72,17 KDV Dahil
₺80,18 KDV Dahil
₺56,15 KDV Dahil
₺66,05 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺94,11 KDV Dahil
₺41,89 KDV Dahil
₺44,21 KDV Dahil
₺40,50 KDV Dahil
₺51,90 KDV Dahil
₺87,56 KDV Dahil
₺103,02 KDV Dahil
₺68,57 KDV Dahil
₺80,67 KDV Dahil
1 2 >

Fırdöndü ve Klipsler

Çok popüler av sporları arasında yer alan balık avcılığı, birbirinden farklı özel ekipman ile yapılmaktadır. Balık avı esnasında tercih edilen aksesuar çeşitlerinin değişik işlevleri bulunmaktadır. Olta takımı modellerinin birbirine bağlanması için kullanılan fırdöndü çeşitleri, balık avcılığı için önemli malzemelerdir. Avlanacak balık cinsine uygun tercih edilen ve doğru bir biçimde bağlanan fırdöndü modelleri problemsiz bir av tecrübesi yaşatmaktadır. Kategorimizde yer alan en iyi Fırdöndü ve Klipsler av performansınızı maksimum seviyeye taşımaktadır.

 

Küçük ancak fonksiyonel tasarımları ile olta takımlarının en büyük yardımcısı klipsli fırdöndü çeşitleridir. Fırdöndü modelleri değişik boyut ve paslanmayan çelik, pirinç ya da nikelden üretilmektedir. Kendi ekseni çevresinde, minimum güce uyarak dönebilen, iki halkadan oluşmaktadır. Misinaların dolaşmasını engellediği gibi, oluşabilen ters hareketlerde oltanın sabit durmasını sağlamaktadır. Balık av malzemeleri arasındaki fırdöndü çeşitlerinin yük taşıma kapasiteleri ve fırdöndü boyutları değişiklik göstermektedir. Olta balıkçıları, küçük ancak fonksiyonel balık avı malzemesini sıklıkla kullanmaktadırlar. Ancak klipsli fırdöndü çeşitleri, usta balık avcılarının olmazsa olmazıdır. Kullanım alanlarına uyumlu olarak klipsli fırdöndü, kilitli fırdöndü ve düğümsüz fırdöndü çeşitleri yer almaktadır.

 

Olta fırdöndü çapari, yapay yem, iğne ve kurşun gibi farklı balık av ekipmanlarını bir arada tutmasına yardımcı olan ve misina üstündeki yükü destekleyen materyaldir. Farklı fırdöndü ölçüleri ile satışa sunmuş olduğumuz Klipsli fırdöndü, misina ile kullanılan takım arasında köprü kurmaktadır. Misinaların birbiri ile bağlanması için farklı yöntemler mevcuttur. Misinaların bağlanmasında en pratik ve basit olanı fırdöndü kullanımıdır.

 

Fırdöndü Nedir?

Fırdöndü olta takımı içinde bulunan bağları birleştirmektedir. Belirli güç etkenlerine karşı kendi ekseninde dönen Klipsli fırdöndü çeşitleri çok satanlar arasında yer almaktadır. Farklı fırdöndü boyutları ve farklı fırdöndü numaraları ile pek çok fırdöndü modelleri arasından ihtiyaç duyduklarınıza Turanlar Outdoor avantajları ile sahip olabilirsiniz. Klipsli fırdöndü çeşitlerinde yük taşıma kapasiteleri fazlası ile önemli özellikler arasındadır. Bu gibi nedenlerden dolayı fırdöndü modelleri değişik fırdöndü numaraları ile sınıflandırılmaktadır.

 

Satışa sunmuş olduğumuz en iyi fırdöndü modelleri en uygun fırdöndü fiyatları ile Turanlar Outdoor da. Fırdöndü boyutları, Fırdöndü numaraları ve Fırdöndü ölçüleri Fırdöndü fiyatlarına etki etmektedir. Fırdöndü fiyatları ürünlerin markasına, özelliklerine ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. İhtiyaç duyduğunuz ürüne En uygun fırdöndü fiyatları ile sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı