Havalı Saçmaları

Havalı silah modelleri ile keyifli saatler yaşayabilmenin en iyi yolu gerçekleştireceğiniz atışlardan başarı sonuçlar almanıza bağlıdır. Ancak ulaşmak istediğiniz başarılı sonuçlara, kullandığınız havalı tüfek modeliniz yahut havalı tabanca modelleri yeterli değildir. Hedefe atmak istediğiniz havalı saçmaların havalı silahınız ile uyumlu olması gerekmektedir. Kategorimizde yer alan havalı saçma çeşitlerinin markasını, fiyat aralığını, modelini ve özelliklerini detaylı şekilde inceleyerek karar verebilirsiniz.

 

Avcılık malzemeleri satışı yapan en iyi markalar, tüfek tarzı ateşli av silah modelleri için saçma ismi ile bildiğimiz özel kurşun tanelerinin üretimini yapmaktadır. Bu kurşun tanecikleri yapıları itibari ile birbirinden farklı silahlara uyum sağlamaktadırlar.

 

Av tüfeği olarak bildiğimiz uzun namlulu silahlar avcılık için kullanılan önemli ekipmanlar arasında bulunmaktadır. Avcılık sporuyla uğraşanların ve tüfek kullanan bireylerin havalı saçmaları ve çeşitlerini bilmeleri gerekmektedir. Kategorimizde birbirinden değişik kalibre ve ağırlık da havalı saçma modeli satışa sunulmuştur. Havalı saçmalar 4,5 mm kalibreye ya da 5,5 mm kalibre özelliğe sahiptirler.

 

Havalı saçma modelleri arasında hangisinin uygun olduğuna karar vermeden önce hangi av tüfeğinin markasına ve modeline uygun olduğu hakkında inceleme yapabilirsiniz. Neden derseniz havalı saçmaları çeşitleri her av tüfeğine uygun değildir. İhtiyacınızı karşılayacak uygun havalı saçmaları çeşitlerine Turanlar Outdoor ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

 

Havalı Saçma Fiyatları

Ucuz fiyatlı havalı tüfek saçmaları çeşitlerine Turanlar Outdoor ayrıcalıkları ile sahip olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Av sporuna karşı ilgisi iseniz av malzemesi ile alakalı çeşitlere ve havalı saçmalara, firmamızın avantajlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. Siz de bütçenize uygun ekonomik havalı saçma çeşitlerini ve özelliklerini inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Havalı saçma fiyatları ürünlerin markasına göre farklılık göstermektedir. Gamo, H&N, Hunthink, Spot On, Trapper ve Victory Sport markalarına ait ürünler en uygun havalı saçma fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir. Uygun fiyatlı havalı tüfek saçmaları çeşitlerine Turanlar Outdoor güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı