₺499,00 KDV Dahil
₺523,00 KDV Dahil
₺5.350,00 KDV Dahil
₺5.668,00 KDV Dahil
₺1.330,00 KDV Dahil
₺1.442,00 KDV Dahil
₺1.300,00 KDV Dahil
₺1.430,00 KDV Dahil
₺2.071,09 KDV Dahil
₺2.436,58 KDV Dahil
₺1.289,00 KDV Dahil
₺1.338,00 KDV Dahil
₺1.011,54 KDV Dahil
₺1.190,05 KDV Dahil
₺7.303,20 KDV Dahil
₺8.592,00 KDV Dahil
₺692,00 KDV Dahil
₺814,12 KDV Dahil
₺1.214,43 KDV Dahil
₺1.428,74 KDV Dahil
₺2.674,82 KDV Dahil
₺3.146,85 KDV Dahil
₺3.543,47 KDV Dahil
₺3.937,19 KDV Dahil
₺2.802,45 KDV Dahil
₺2.949,95 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Yeni Ürün
1

Surf balıkçılığı olarak da bilinen surf casting, tuzlu sularda veya kayalık türü yerlerde canlı, taze yem kullanılarak yapılan amatör bir balıkçılık türüdür. Çoğunlukla dalgaların kırılma noktalarının arka alanını hedef alan balıkçılık türünde kıyıdan uzağa atış önemlidir. Bu sebepten dolayı surf makinesinin ucunda bulunan yemi en uzak mesafeye ağır kurşunlarla atmanız gereklidir. Günümüzde çokça tercih edilen surf balıkçılığı sayesinde orta büyüklükteki Lüfer, Çinekop, Palamut ve Çipura gibi balıkları rahatlıkla avlayabilirsiniz. Daha çok göl ve tuzlu suda kullanıma uygun olan surf olta makinelerini seçerken, devir sayısına ve surf makinesinin boyuna dikkat edilmelidir. Sizler de sitemizden size en uygun surf olta makinası siparişinizi oluşturarak, aileniz ve dostlarınızla keyifli dakikalar yaşayıp balık tutmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

Profesyonel Olta Makinesi Çeşitleri

Kullanım açısından oldukça rahat bir kullanım imkanı sunan surf makinaları, surf casting tekniği açısından biçilmiş bir kaftandır. Büyük kafa çapı sayesinde bir turda çok fazla misina sarabilme özelliğine sahiptir. Tuzlu sularda ve çok dalgalı ortamlarda kullanıma uygun olan surf olta setlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli hususların başında, surf makinasının boyutu, sahip olduğu devir sayısı ve markası gelmektedir. Örneğin 6000 çapa sahip surf makinaları boğaz gibi daha büyük çaplı alanlarda kullanıma uygunken, 8000 çapa sahip surf makinaları ise daha çok balıkçılık sporunu profesyonel anlamda yürüten kişiler için uygundur.

İhtiyacınız olan surf olta setini, ilgili kategorimizden detaylı bir şekilde inceleyerek avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz

Boyutlarına Göre Surf Olta Makineleri

 

Surf olta setlerini tercih ederken en önemli nokta balık avlanılacak mekandır. Balık avlanılacak mekan boğaz çevresi ise eğer, 6000’lik surf olta makinesi ideal iken,  daha büyük alanlarda 8000’lik surf makinesi daha uygundur. Size en uygun surf olta makinalarını kategorimizden inceleyerek ihtiyacınız olan olta makinesine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

 

Devir Sayısına Göre Surf Olta Makineleri

Surf casting av metodunda olta makinası devir oranı oldukça önemli bir metriktir. Olta makinası devir oranına göre Surf olta makinası belirlerken öncelikli olarak tutacağınız balık türünü göz önünde tutmanız gerekir. Örneğin 500 devirlik surf olta seti ile, İstavrit türü balıkları tutmak daha uygun bir seçenek olacaktır.

Markalarına Göre Surf Olta Makineleri

Surf balıkçılığında kullanılan olta makinaları, kullanılan materyal ve iç aksamlarına göre değişiklik göstermektedir. Kullanım açısından oldukça kolaylık sağlayan surf olta makineleri kaliteli ve işlevsel yönleriyle uzun bir kullanım garantisi sağlar. 

Turanlar Outdoor olarak sitemizde;

  • Daiwa surf olta makinesi
  • Shimano surf olta makinesi
  • Okuma olta makinesi
  • Alba surf makinesi gibi markalara;

Rahatlıkla erişim sağlayarak, birbirinden farklı surf olta setlerine saniyeler içinde erişim sağlayabilirsiniz. Turanlar Outdoor bünyesindeki dünyaca ünlü birçok markaya saniyeler içinde detaylı şekilde inceleyerek, hızlı kargo avantajlarından yararlanıp siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Surf Olta Takımı Fiyatları

Surf makinesi fiyatları, üretimde kullanılan iç aksam ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınız olan en doğru ve kaliteli surf olta makinasını Turanlar Outdoor’un ilgili kategorisinden detaylı bir şekilde inceleyerek,kaliteli ve uygun fiyatlı olta makinelerini hızlı kargo ayrıcalığıyla avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Böylece balık tutmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Surf casting balıkçılığında profesyonel sonuçlar elde etmek için ihtiyacınız olan Surf Olta Kamışlarınıda ilgili kategorimizden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı