ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Su Altı Bıçağı

Su altı bıçağı, bütün dalgıçların yanında olması gereken ekipmanlar arasında yer almaktadır. Dalış bıçağı kullanmanın ana nedeni güvenliktir. Dalgıçlar dalış yaparken daha önce terk edilmiş farklı atıklara ya da çeşitli ağlara takılarak riskli durumlarla karşılaşabilirler. Dalış bıçağı tavsiye ettiğimiz modeller, dalgıçların tehlikeli durumlardan kaçmasına yardımcı olmaktadır.

 

Farklı amaçlar için tasarlanmış su altı bıçağı modelleri, çeşitli tasarım ve ebatlarda kategorimizde sizleri beklemektedir. İşlevsel ve pratik tasarıma sahip su altı bıçağı çeşitleri ile güvenli dalış tecrübesi yaşayabilirsiniz.

 

En iyi su altı bıçağı çeşitleri, her profesyonel dalgıcın taşıması gereken aksesuarlardır. En kaliteli su altı bıçakları paslanmaz çelikten yapılmıştır ve ısıl işlemle sertleştirilmiştir. Bu dalış bıçağı modelleri uzun ömürlü olacak şekilde üretilmektedir.

 

Su altı bıçaklarının bir yüzü düz olarak bilenmiştir. Bıçakların diğer yüzeyi lazer bileme olarak isimlendirilen pütürlü bileme yöntemi ile üretim yapılmıştır. Tırtıklı ağız kısmı ve çentik bölümü, ağ yapılı ipleri rahatça yakalayarak kesmenizi sağlar. Bunların yanı sıra dalış bıçakları değişik kullanım alanları için farklı uzunluklarda üretilir.

 

Su altı bıçağı, dalgıçların su altındaki tehlikeli durumlardan kaçınmalarına yardımcı olacak önemli bir aksesuardır. Dalış esnasında dalgıç bir dalış bıçağı yardımıyla üzerlerine takılan herhangi bir nesneden veya diğer nesnelerden kendini basit bir şekilde kurtarabilir. Gece dalışlarında ortaya çıkan acil durumlar su altı bıçağını taşımayı zorunlu kılmaktadır. Çünkü karanlıkta bir eşyadan yahut ağdan kurtulmak fazlası ile zordur. En uygun dalış bıçağı fiyatları ile sahip olacağınız modeller sayesinde kısa sürede sorununuzu çözebilirsiniz.

 

Su altı dalış bıçağı tavsiye ettiğimiz ürünler farklı ihtiyaçların karşılanmasında da tercih edilmektedir. Zıpkın ile yapacağınız balık avcılığı esnasında dalış bıçakları etkin olarak kullanılmaktadır. Dalış bıçakları ile avladığınız balıkları hareketsiz hale getirebilirsiniz. Su altında ses çıkartmanız gerektiğinde su altı bıçağı çeşitlerini kullanabilirsiniz.

 

Her Bütçeye Uygun, ekonomik Dalış Bıçağı Fiyatları ile sahip olabileceğiniz en iyi dalış bıçakları modelleri Turanlar Outdoor da.

 

Su Altı Bıçağı Fiyatları

Su Altı Bıçağı Fiyatları ürünlerin markasına, modeline ve üretiminde kullanılan malzemenin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Dalış bıçağının teknik özellikleri de fiyatlar üzerinde etkilidir. Amatör dalış aktiviteleri için sualtında kullanılmak üzere üretilen dalış bıçakları, profesyonel tüplü dalış ekipmanlarına göre daha ucuz fiyat yelpazesinde sunulmaktadır. Titanyum dalış bıçağı, diğer materyaller kullanılarak üretilen bıçaklara kıyasla daha yüksek fiyata sahiptir.

 

En uygun dalış bıçağı fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz ürünleri su altı bıçağı kategorimizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca bütçenize uygun su altı bıçağı ekipmanları ile daha güvenli bir dalış deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı