Shimano Hyperloop 6000 FB Olta Makinesi
Shimano Hyperloop 6000 FB Olta Makinesi

Shimano Hyperloop 6000 FB Olta Makinesi

Fiyat : ₺1.219,90(KDV Dahil)
₺203,32 'den başlayan taksitlerle

HYPERLOOP 6000FB Serisi

 

POWER ROLLER ( GÜÇLÜ MİSİNA SARIM RULMANI )
Surf yada spin dsiplininde avlanın ,ister ip misina kullanın isterseniz normal misina kullanın bu çok özel güçlü sarım rulmanı sayesinde üzerinde oluşan baskı en aza ineceğinden misinanız kıvrılma ve deforme olmayacaktır. Aynı zamanda bu özellik sizin daha az efor harcamanıza da katkı sağlayacaktır.


SUPER STOPPER( SÜPER ANINDA DURUŞ )
Balık avı esnasında Hyperloop serisi  makinanızın anında durmasını ,bu sayede istediğiniz gibi balıkla mücadele etmenizi sağlar.Balıkla mücadele ederken her detay sonuca etki edebilir, Hyperloop serisindeki bu super stopper mekanizması sizin elinizi güçlendirecektir.(Ayrıca bir geri dönüş mekanizması vardır.)

DYNA BALANCE ( DİNAMİK BALANS ROTOR DENGE SİSTEMİ )
Balık avı esnasında makina nızın titreşim yapmasını,dengesiz sarım yapmasını engelleyen bu sistem,kaliteli bir kullanım sağlar.Atış esnasında makinanızın sallanmasını engelleyerek daha uzak atış performansı gösterir.
 
VARİSPEED ( DEĞİŞKEN HIZA GÖRE DEĞİŞKEN SARIM HIZI )
Balık avı sırasında çok çeşitli hızlarda sarım yaparız makinaya, bu bazen misinanın gevşek sarımı yada olması gerekenden daha sıkı misina sarmasına neden olur,Bu da atışınızı etkiler,performansınızı düşürür.Varispeed sistemi sayesinde Hyperloop serisi makinalar değişen hıza göre sarım yaparlar , daha düzgün sarım daha ileri atış demektir. 
 

Üretici Kodu

Model

Devir

Rulman Sayısı

Sarım cm

Kapasite (mm/m)

Ağırlık

Çeker

HL6000FB

6000

4.9:1

1+1

91

0.30-280,0.35-240

518g

6kg