Spiinx Flash Head UV Sarı Jig Head
Spiinx Flash Head UV Sarı Jig Head

Spiinx Flash Head UV Sarı Jig Head

Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)
₺6,67 'den başlayan taksitlerle

Spiinx Flash Head Jig Head Ürün Özellikleri

 

 ·  Sahip olduğu balans sistemi sayesinde ağırlık merkezi jig headin alt tarafındadır. Bu sayede iğnenin ağız kısmı devamlı yukarıya baktığından ters dönmeden oluşabilecek takılmalar minimuma indirilmiştir.

·   Oynar iğne özelliğine sahip olduğundan silikon yeminize çok daha kolay canlı kurt aksiyonu verebilirsiniz. Ayrıca bir takılma durumunda sabit iğneli jig headlere karşın kurtulma oranı çok daha yüksek, iğne kırılma ihtimali çok daha düşüktür.

·   Balans sistemi sayesinde atış esnasında oluşan aerodinamik etkenler atış mesafenizi artırır. Bu sayede daha az kuvvetle daha uzak mesafe atışlar gerçekleştirebilirsiniz.

·   İğne değiştirebilme özelliği sayesinde ister av öncesinde ister av esnasında istediğiniz boydaki delik pala gözüne sahip veya offset iğnelerle kolayca değiştirebilir, istediğiniz gramajı istediğiniz iğne boyutuyla kullanabilirsiniz.

·   İğne üzerinde bulunan çentikler silikon yeminizi daha sağlam tutar. Bu sebepten yeminizin iğneden çıkma veya kayması minimuma indirilmiştir.

·   Spiinx Flash Head Jig Headlerde yine Spiinx marka yüksek karbon oranın sahip Bait Hook black nickel iğne kullanılmıştır. Kullanılan bu iğne hem tuzlu hem tatlı suya dayanıklı bir olta iğnesidir.

·   Ürün klipsle kullanılmalıdır. Aksi takdirde misinanız tel deliğinden geçerek olumsuz sonuçlar doğurabilir.

·   Light Rock Fishing ve Spinning avlarınızda kullanabilirsiniz.

·   Yeşil, sarı, turuncu ve pembe renkteki modeller UV özelliği taşımaktadır. Ay ışığında su altında parlamaktadır. 

·   Flash Head Jig Head'lerin kurşun kısmında gramajları yazmaktadır. Bu sayede av esnasında kolayca gramajları seçebilirsiniz. 

·   Paket içeriği 4 adet iğneli jig headden oluşmaktadır.

·   Türkiye’de üretilmiştir.