Uyku Tulumu

Kamp aktiviteleri esnasında pek çok ekipman kullanılmaktadır. Sıklıkla kullanılan ekipmanlar arasında uyku tulumu çeşitleri yer almaktadır. Beğeninize sunmuş olduğumuz uyku tulumu modelleri fazlası ile yaygın bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır. Kamp uygulamalarında konforlu bir biçimde konaklamanızı sağlayan uyku tulumu çeşitleri en uygun uyku tulumu fiyatları ile Turanlar Outdoor da. Farklı gereksinimlere uygun uyku tulumu modelleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak modellere sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

Sıcak yaz günlerinde kullanacağınız uyku tulumu çeşitlerinin yüksek yalıtım özelliklerine sahip olması gerekmemektedir. Başlangıç seviyesi uyku tulumu modelleri yaz günleri için idealdir. Ancak hava koşullarının zorlu olduğu günlerde yapacağınız kamp aktivitelerinde uyku tulumu modellerinin ısı değeri dikkate alınmalıdır. Farklı ısı değerlerine sahip Uyku tulumu modelleri çok satanlar arasında yer almaktadır. İhtiyacınızı karşılayacak uyku tulumuna karar verirken bireysel sıcaklık isteğinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Uyku tulumu çeşitleri gerçekleştireceğiniz aktiviteye göre değişiklik göstermektedir.

 

Üst limit, uyku tulumu modelinin fermuarı açık durumda iken, konforlu bir biçimde uyuyabileceğiniz minimum sıcaklıktır. Uyku tulumlarının konfor değeri, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli husustur. Tulum içinde problemsiz bir şekilde kalacağınız sıcaklık değeri konforlu kullanım sağlamaktadır.

 

Uyku tulumu düşük limit, sıcaklık değeri düşük dahi olsa yaşamsal fonksiyonlarınızı problemsiz bir şekilde sekiz saat süresince kesintisiz uyuyabileceğiniz sıcaklığı ifade etmektedir. Ekstrem limit ise uyanık durumlarda uyku tulumu çeşidi içerisinde yaşamda kalabileceğiniz en küçük sıcaklık değeridir. Ekstrem limit sadece profesyonel kampçı ve dağcıların bakması gereken değerdir. Uyku tulumu modelleri kullanacak bireyin cinsiyetine göre de farklılık oluşturmaktadır. Kadın ve erkeklerin vücut ısı değerleri farklılık göstermektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı bayan ve erkekler için olan uyku tulumu modelleri değişmektedir.

 

Kategorimizde yer alan uyku tulumu modelleri, konforlu yapıları ve uygun fiyatları ile kamp aktiviteleri esnasında en büyük yardımcınız olmaktadır. Birbirinden farklı uyku tulumu modelleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz konfora kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Büyük uyku tulumu, kamp uyku tulumu ve kamp uyku tulumu fiyatları hakkında bilgi sahi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yer kaplamayan uyku tulumu ve kış kampı uyku tulumu modelleri ve özelliklerini inceleyerek beğendiğiniz modellere Turanlar Outdoor ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı