₺30,00 KDV Dahil
₺33,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
₺1.109,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺325,00 KDV Dahil
₺330,00 KDV Dahil
%2 İndirim
%2İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.950,00 KDV Dahil
₺3.120,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.450,00 KDV Dahil
₺1.483,00 KDV Dahil
%2 İndirim
%2İndirim
Ücretsiz Kargo
Toplam 30 / 147 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Kamp Malzemeleri

Kamp tutkunlarının ihtiyaç duyduğu her şey Turanlar Outdoor da. Kamp yaparken kullanabileceğiniz, gereksinimlerinize yönelik sipariş verebileceğiniz birbirinden farklı kamp malzemesi çeşitleri bulunmaktadır. Kamp yapacak birey sayısı, kampın yapılacağı alan ve iklim koşulları gibi pek çok etken kamp malzemeleri listesi çeşitlerine etki etmektedir. Kamp malzemeleri için ihtiyaç duyduğunuz ürünler için kamp malzemeleri listesi oluşturabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz, beklentilerinizi karşılayacak ürünler en uygun kamp malzemeleri fiyatları ile satışa sunulmuştur.

 

Kamp Malzemeleri Listesi

Kamp sandalyesi, yemek seti ve gereçleri, kampçılık ekipmanları, çakı ve bıçak gibi malzemeler Kamp malzemeleri listesinde yer almaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra fener, ilk yardım ve hijyen ürünleri, uyku tulumu ve ekipmanları, kişi sayısı farklılaşan çadır modelleri de kamp malzemeleri listesi içerisinde yer almaktadır. Mükemmel ve sorunsuz bir kamp yaşayabilmek için tüm ekipmanların kaliteli ve eksiksiz olması gerekmektedir. Kamp esnasında sorun yaşamamanız için kategorimizi ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Kategorimizde beğeninize sunulan ürünler sayesinde unutulmaz bir kamp macerası yaşayabilirsiniz. Çok satan kamp malzemeleri ve en iyi kamp malzemeleri çeşitlerini Turanlar Outdoor dan satın alarak unutulmaz bir kamp macerası yaşayabilirsiniz.

 

Kamp Malzemeleri Nelerdir?

Doğada ya da özel kamp alanlarında, temel yaşam ihtiyaçlarınızı en iyi Kamp malzemeleri ile pratik ve hızlı şekilde giderebilirsiniz. Kamp çadırı, uyku tulumu, matlar ve sırt çantaları olmazsa olmaz kamp malzemeleri arasında yer almaktadır. Kamp esnasında kullanacağınız kamp malzemeleri nelerdir? diye soracak olursanız, nasıl bir kamp yapmak istediğinize göre farklılaşmaktadır.

 

Kamp sandalyesi ve masalar, kamp mutfak gereçleri ve aydınlatma eşyaları çok satan Kamp malzemeleri arasında yer almaktadır. İlk yardım seti, acil durumlar için düdük ve gerekli durumlarda el işlerinde sizlere yardımcı olacak kesici cihazlar ve daha pek çoğu kamp malzemeleri arasında yer almaktadır. Kategorimizde yer alan ürünleri incelerken nasıl bir kamp planlaması yaptı iseniz ona göre ihtiyaç duyduğunuz ürünleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Turanlar Outdoor, yapacağınız kampta gereksinim duyabileceğiniz her türden Kamp Malzemesi çeşidi ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

 

Kamp, şehirden uzaklaşmak isteyen ve doğada zaman geçirmeyi sevenlerin sıklıkla gerçekleştirdiği outdoor doğa aktiviteleri arasında yer almaktadır. Kamp yaparken konaklamayı kolay duruma dönüştüren ve konforlu bir ortam oluşturulmasını sağlayan birbirinden farklı kamp malzemeleri bulunmaktadır. Doğru tercih yapılmış kamp ürünleri ile doğada geçirdiğiniz zamanları daha eğlenceli, güvenli ve konforlu bir atmosfere dönüştürebilirsiniz.

 

Yeni başlayan bireyler için uyku tulumu, şişme yatak, mat, masa sandalye, ısıtıcı, çadır, el feneri ve çadır lambası gerekmektedir. Bunların yanı sıra içeceklerin soğuk ya da sıcak olarak kalmasını sağlayacak termoslar ve korumalı gıda çantaları da kamp esnasında gerekmektedir. Kamp aktiviteleri için hazırlanırken, ilk yardım çantası da bulundurmanız gerekmektedir. İlk yardım çantası, kamp esnasında meydana gelebilecek acil durumlarda el altında olması gereken malzemeler arasında bulunmaktadır.

 

Oluşturduğunuz kamp malzemeleri listesi içerisinde yer alan ürünlere en ucuz kamp malzemeleri fiyatları ile satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Kamp malzemeleri seti ve kamp malzemeleri toptan siparişleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.