Zıpkın ve Ekipmanları

Balık vurulduktan sonra zıpkın ile dalış yapan bireyin şiş yardımıyla balığı sudan çıkartmasına yarayan araçlara zıpkın denilmektedir. Zıpkınlar, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Av malzemeleri arasındaki Zıpkın, binlerce yıldır alet olarak kullanılmaktadır. Zıpkınların kullanımı bir zamanlar büyük ustalık gerektirmekteydi. Ancak günümüzde birbirinden farklı modelleri ile kolaylıkla kullanılmaktadır.

 

Zıpkın çeşitleri ile kolay ve konforlu şekilde avlanabilirsiniz. Avlanma esnasında kullanacağınız zıpkınların seçiminde bazı hususları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Zıpkın seçiminde en önemli faktör kullanılacağı derinliktir. Dalgıcın deneyim seviyesi de bu kararda önemli rol oynamaktadır.

 

Kısa mesafeler için ağırlığı 45 ile 75 santimetre arasında olan bir zıpkın kullanmanız önerilir. Derin dalışlar veya büyük balıklar için 75 ila 125 santimetre arasında bir zıpkın modeli seçmeniz gerekmektedir. Zıpkın aparatları ve zıpkın aksesuar çeşitleri en uygun zıpkın fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Zıpkın Aksesuarları

Su sporları arasındaki zıpkın ile balık avcılığı son dönemlerde çok popülerdir. En fazla tercih edilen su sporu esnasında kullanacağınız zıpkın ve ekipmanları da çok önemlidir.

 

Zıpkın ile avcılık yapmak isteyen avcılar bu spor için gerekli ekipmanları kullanmalıdır. Zıpkın aksesuar çeşitlerini kullanarak balık avı esnasında eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Zıpkın ve ekipmanları dalıcıların konforu için de gerekmektedir. Her çeşit zıpkın takımı, zıpkın lastiği, zıpkın ekipmanları ve zıpkın aksesuarları çeşitlerinin ürün özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

 

Zıpkın sporu için zıpkın ekipmanları en temel ürünlerdir. Ancak diğer zıpkın ekipmanlarına da ihtiyacınız olacaktır. Zıpkın veya dalış sporunda herkese gerekli olacak zıpkın ekipmanları ekonomik fiyatları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Zıpkın lastiği, zıpkıncı paleti, dalış bıçakları, suya dayanıklı olarak üretilen dalış fenerleri arasından ihtiyaç duyduğunuz çeşitlere Turanlar Outdoor avantajları ile satın alabilirsiniz.  Dalış materyallerini yerleştireceğiniz özel üretilen dalış çantaları da çok satanlar arasında yer almaktadır. Zıpkın aksesuarları ürünlerinin hepsini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Eşsiz su altı dünyasını keşfedebileceğiniz zıpkın modelleri, en ucuz zıpkın fiyatları ile beğeninize sunulmuştur.

 

Zıpkın Takımı

Zıpkıncı takımı veya zıpkıncı setleri, zıpkınla dalma yapanlar için birbirinden farklı malzemelerden oluşan komple dalma ekipmanlarıdır. Zıpkın takımı modelleri, iyi ve orta düzeyde avlanma yöntemlerine aşina olan balıkçılar için uygundur. Zıpkın kıyafeti, palet, dalış çorabı, dalış eldiveni, maske ve şnorkel tarzı zıpkın ekipmanlarının yer aldığı zıpkın setleri kullanıcılara pek çok avantaj sağlamaktadır.

 

Zıpkınla balık avı ekipmanları, zıpkın ile avlanma için gerekli olan araçları sağladığı gibi, kolayca dalmanızı sağlar. Balık tutmaya karar verirseniz, en kaliteli paslanmaz çelik bir zıpkın çeşidi satın alabilirsiniz. Kaliteli bir zıpkın modeli balık avını kolaylaştırmaktadır. Hızlı ve çok balık avı için kategorimizde yer alan zıpkın modellerini kullanabilirsiniz.

 

Balık avı için kavrayabileceğiniz zıpkın modelinin borusunun sertliği de çok önemlidir. Zıpkın su dışında asla kullanmamanız gereken bir malzemedir. Zıpkınlar suda balık yakalamak için özel olarak tasarlanmıştır. En ucuz zıpkın fiyatları ile satın alabileceğiniz, En iyi zıpkın modelleri balık avını eğlenceli hale dönüştürmektedir.

 

Zıpkın Fiyatları

Bir zıpkının fiyatını, kalitesi kadar boyutu ve modeli de belirlenmektedir. Zıpkın fiyatları ürünlerin kalitesine ve markasına göre de değişiklik göstermektedir. En uygun zıpkın fiyatları ile satın alabileceğiniz çeşitler sayesinde kolayca balık yakalayabilirsiniz.

 

Zıpkınla balık avı, dalış malzemeleri ve ekipmanları en uygun zıpkın aksesuarı fiyatları ile Turanlar Outdoor da.
Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı