ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Palet

Palet çeşitleri yüzücüler arasında en çok talep edilen ve gereksinim duyulan yüzme ekipmanlarıdır. Yüzme paleti alternatifleri, her çeşit suda rahatlıkla yüzebilmenize imkan sunmaktadır. En iyi Palet ekipmanları ile performansınızı maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz. Eşsiz bir yüzme deneyimi sunan çeşitlere en uygun yüzme palet fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

 

Havuz, deniz ya da dalış aktivitelerinde palet modelleri kullanabilirsiniz. Farklı alanlarda kullanıma uygun şekilde tasarlanmış deniz paleti, havuz paleti, dalış paleti ve çocuk paleti çeşitler arasında tercih yapabilirsiniz. En ucuz deniz palet fiyatları ile sipariş verebileceğiniz çeşitler her yaşa ve her fiziğe rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Yüzme paletleri, kısa ve uzun seçenekleri ile farklı derinliklerde, yüksek performansla yüzebilmenizi sağlamaktadır. Kaliteli ve en iyi yüzme paletleri modelleri, en uygun fiyatlarla kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Yüzücü Paleti

Amatör ve profesyonel yüzücüler için üretilen yüzücü paleti çeşitlerinin özelliklerini ve fiyatlarını kategorimizden inceleyebilirsiniz. Yüzücü paleti çeşitlerinde birbirinden farklı materyaller kullanılarak üretilmiştir. Kauçuk, plastik, karbon yahut silikondan üretilen geniş yüzeyli, yüzme paleti ürünleri birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiştir.

 

Yüzücüler için olmazsa olmaz olan palet çeşitleri, geniş tasarımları sayesinde su içinde rahatça hız yapmanızı sağlamaktadır. Kısa sürede uzun mesafeler gitmenizi sağlayan yüzücü paletleri, deniz tutkunlarının vazgeçilmezidir.

 

Deniz Palet Çeşitleri

Kauçuk veya plastik gibi malzemeler kullanılarak üretilen Ayak paleti, çocuk paleti ve dalgıç paleti çeşitleri kullanıcısını hızlı ve rahat hareket ettirmektedir. Kısa havuz paleti ve uzun palet gibi çeşitlerde deniz paleti modelleri arasında yer almaktadır.

 

Dalış paleti çeşitleri her derinlik de gereksinimlerinizi giderecek şekilde tasarlanmıştır. Birbirinden farklı boyut ve malzemelere sahip yüzme paleti ürünleri kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Ergonomik tasarıma sahip dalış paleti modelleri, en uygun deniz paleti fiyatları ile Turanlar Outdoor da.

 

Alba Star, Apnea, Aqualung, Cressi ve Mares gibi markalara ait deniz paleti çeşitleri hızlı hareket etmenizi sağlamaktadır. Hızlı şekilde yüzmenizi sağlayan en iyi yüzme paleti çeşitleri sayesinde enerjinizi koruyabilirsiniz. Uzun mesafeli yüzme aktiviteleri dayanıklı, esnek ve uzun ömürlü yüzücü paletleri gerektirecektir. Kısa mesafeli aktiviteler için park paleti, yarım palet veya kısa palet seçenekleri tercih edilmelidir.

 

Palet Fiyatları

Yüzücü Palet fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Deniz paleti fiyatları ve yüzme paleti fiyatları ürünlerin ebatlarına, malzemelerine ve kullanım alanlarına göre farklılaşmaktadır. Karbon palet fiyatları ve dalış palet fiyatları, kullanıcısına eşsiz bir deneyim yaşattığı için diğer palet çeşitlerinin fiyatlarına kıyasla daha yüksektir.

 

Birbirinden kaliteli çeşitler en uygun yüzme paleti fiyatları ile Turanlar Outdoor da. En iyi yüzme paleti modellerine en uygun yüzme paleti fiyatları ile sahip olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kategori Açıklama Düzen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı